Relaties kunnen ons maken en breken en zijn dus voor ons geluk heel belangrijk. Natuurlijk heb je je geluk in een relatie niet helemaal zelf in de hand. Een relatie is niet compleet maakbaar. Toch heb je wel invloed en is er gelukkig wel veel mogelijk om de kwaliteit van je relatie op peil te houden of weer op peil te brengen. Die invloed zal het onderwerp zijn van deze lezingen. Op het gebied van relateren is bijzonder veel te leren. Inzicht en kennis helpen. Dat baseert Chris op zijn grote ervaring met relatiewerk, individueel en in groepen.
De lezingen bieden je de mogelijkheid kennis te maken met een nieuwe, zeer interessante visie op relaties en daarmee op de betekenis van relatiewerk in de vorm van workshops of persoonlijke begeleiding. Als uitgangspunt nemen we de partnerrelatie. Wat daarover wordt verteld is echter evenzeer van toepassing op vriendschappen of zakelijke relaties tussen bijvoorbeeld compagnons of associés en geldt kortom voor alle relaties met (ooit) een sterk onderling commitment. Inzicht in de achtergronden van voorbije relaties kan alsnog helend werken en kan behulpzaam zijn voor de huidige.
Chris is gewend op een onderhoudende en zeer interactieve manier met zijn publiek om te gaan. Er zijn ruimschoots mogelijkheden tot vragen stellen, waardoor dit alles niet alleen fundamenteel inzichtelijk en interessant wordt maar ook heel praktisch en behulpzaam wordt.
€20,- per lezing
Je kunt op de dag zelf contant betalen. Wel vragen we je in verband met de ruimte je aan te melden. Je kunt dat hieronder doen.